Jak vybírat pánské spodní prádlo

Určitě si asi říkáte, v čem může ona těžká volba tkvět. Když si ale položíme klasickou otázku, jestli si obléct trenky anebo slipy, tak jsme jistě doma. Pokud se zaměříme na slipy, tak zjistíme, že mezi jejich hlavní výhody patří především jejich estetická podoba, kdy jsou s pánským ústrojím doslova schopny udělat divy. Trenky jen těžko budou působit tak eroticky jako je tomu u slipů. Slipy fungují nejen jako erotické pánské spodní prádlo, ale také jako velmi praktické spodní oblečení, které dovede dost dobře udržet penis v pevné poloze. Při sportování tak nedochází k nadměrnému pohybu penisu a jeho možnému poškození. Pokud se ale podíváme na slipy z jiného úhlu pohledu, tak zjistíme, že mnozí lidé tvrdí, že slipy omezují pohyb penisu, a dokonce ho utiskují natolik, že dochází k úbytku spermií u mužů, jež pravidelně nosí toto pánské spodní prádlo. Není to pravda.Velkou výhodou slipů je jejich schopnost ukázat pánské hýžďové svaly v tom pravém světle. Ostatně i právě proto se slipy staly jakýmsi základním oblečení modelů na různých módních přehlídkách. Za zmínku stojí zejména luxusní například italské spodní prádlo tohoto typu. Pokud mluvíme o tom, jestli upřednostnit slipy anebo trenýrky, tak bychom také neměli zapomenout na boxerky. Ty tvoří jakýsi kompromis mezi oběma již zmíněnými typy. Právě boxerky se v poslední době začínají hodně uplatňovat na trhu s pánským spodním prádlem. Poloha penisu v boxerkách je poměrně zpevněná, zároveň však nejsou obnažena stehna, jelikož boxerky disponují nohavičkami. Záležet bude jen na vás, jakou délku těchto nohaviček zvolíte. Pokud se řadíte mezi ostýchavější typy, vaše nohavičky budou pravděpodobně delší.

Dámská celokožená luxusní obuv sexy vzhledu. Tanga je část oděvu zakrývající genitálie. Tento typ oděvu, používaný jako spodní prádlo nebo plavky, nezakrývá hýždě a v zadní části je proto minimální množství tkaniny. Mezi pánské spodní prádlo řadíme trenýrky, boxerky, slipy.

Pánské spodní prádlo a materiály

Kdybychom se měli zmínit o materiálech, z nichž je pánské spodní prádlo, tak je třeba si říct, že poměrně hodně záleží na tom, o jaké spodní prádlo se konkrétně bude jednat. Když začneme u takových slipů, tak zjistíme, že primárním materiálem, ze něhož jsou právě slipy vyrobeny, je bezesporu bavlna. Ta je látkou ryze přírodní, takže pánské intimní partie budou v takovýchto slipech doslova jako v bavlnce. Slipy se vyrábějí také z umělých látek a nebo z takového latexu. Právě latexové slipy jsou velmi přiléhavé a působí poměrně hodně svůdně. Když si vezmeme klasické trenýrky, tak toto pánské spodní prádlo je vyrobeno také převážně z bavlny. Jako doplňky fungují mnohdy další materiály typu polyamidu a nebo lycry. Z dalších zajímavých materiálů bychom měli jmenovat třeba takové mikrovlákno. To je velmi moderní a příjemnou látkou. Určitě bychom neměli opomenout také satén, a to jak ten přírodní, tak také umělý. Saténové spodní prádlo je velmi příjemné na dotek a v teple vás bude příjemně chladit. Pokud se pomalu dostaneme k boxerkám, tak ty mohou být vyrobeny ze všech již zmiňovaných materiálů. Když se ještě zmíníme o barevném provedení, tak to je v podstatě nezávislé na tom, o jaké látky se jedná. Kvalita materiálu se pochopitelně odvíjí od ceny, za kterou spodní prádlo pořídíte. Zajímavé je bezesporu takové italské spodní prádlo. To sice mnohdy není nejlevnějším artiklem, nicméně svou kvalitou vás jistě uspokojí. Z dalších druhů prádla jmenujme třeba takové erotické pánské spodní prádlo. Materiály na jeho výrobu se mnohdy vůbec neliší od klasického spodního prádla.


Doporučujeme:


Přitažliví a hledající muži na tebe čekají na nejrozšířenější erotické seznamce flirtkontakt.cz. Vaši erekci podpoří kvalitní vakuová pumpa. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. 1-sexshop.cz je sex shop, který Vám přinese krásný chvilky do Vašeho milostného vztahu.
Pánské kabáty

Prodáváme pánské kabáty a široké spektrum pánské módy za skvělé ceny.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!