Slipy jako pánské spodní prádlo

Máme-li si něco říct o slipech jako o jednom ze základních druhů pánského spodního prádla, tak bychom měli asi začít u historie jejich vzniku. Slipy jako jakési pánské spodní prádlo, či lépe řečeno svrchní prádlo, se poprvé objevily ve starověkém Římu. Právě v tomto dějinném období se lidé začali velmi důmyslně oblékat. Tehdejší předchůdce slipů byl nazván subligaculum. Šlo v podstatě o jakousi spodní vrstvu, jež nosili ctihodní římští občané pod svými obleky. Římané si tento typ oděvu oblíbili zejména díky jeho hygienické funkci. Pokud nosili pod svou tunikou anebo jinou tógou spodní prádlo, nemuseli jednoduše horní vrstvu tak často prát. Pánské spodní prádlo tohoto typu bylo také dost dobře schopno chránit před různými nárazy. Obzvláště ve středověku se různé chrániče intimních míst velmi vyplatily. Rytíři samozřejmě nenosili klasické spodní prádlo, ale intimní partie jim chránily různé krunýře. Když se přesuneme do dnešních dní, tak zjistíme, že klasické slipy pomalu, ale jistě opouští své výhradní místo na pultech. V dobách nedávno minulých se v českých obchodech objevovaly výhradně slipy a trenky. Slipy byly ale neskutečně moderní. V dnešní době, kdy se prosazují tanga, boxerky a jiné pánské spodní prádlo, to slipy rozhodně nemají lehké. Prosazují se zejména luxusní modely, jako je například spodní prádlo lormar. Právě například tato značka spolu s ještě několika luxusními představuje slipy, které se prodávají poměrně dobře. Pokud si budete vybírat slipy, tak nepřijdete o možnost vybírat z mnoha různých barev a materiálů. Jako příklad uveďme třeba takovou bavlnu. Pokud ale budete chtít působit opravdu eroticky, tak klidně sáhněte po latexu.

Určitě hledáte super kojenecké oblečení pro vaše miminko. Dámská móda pro každou pěknou ženu. Spodní prádlo pro každou moderní ženu a slečnu. Máme erotické prádlo vhodné jako dárek pro ženy i dívky.

Pánské spodní prádlo Dolce & Gabbana

Nechybí vám doma kvalitní, luxusní, stylové a značkové pánské spodní prádlo? Vlastníte opravdu příjemné kousky s nádechem italského temperamentu? Pokud jste se ještě nikdy nesetkali s prádlem značky Dolce & Gabbana, jen ten nejvyšší čas. Zajisté i vy znáte dva designéry Domenica Dolceho a Stefana Gabbanu. Právě oni dva vědí, jak vtisknout ten správný italský temperament do každého kousku oblečení. Pánové, už nebuďte stále tak konzervativní a nudní. Vymaňte se z takového života. Vneste do něj trochu jiskry, elánu a temperamentu. Ptáte se jak? Zkuste to se spodním prádlem značky Dolce & Gabbana.

Kolekce pánského spodního prádla

Dolce & Gabbana nepředstavuje pouze moderní dámské a pánské oblečení, boty a kabelky, ale také příjemné a luxusní pánské spodní prádlo. Tato značka si zasloužila nebývalou slávu nejen v zahraničí, ale také u nás. Může se pyšnit nevídaným luxusem a kvalitou. Dolce & Gabbana je stylse značnou mírou kvality, elegance a stylu.
Domenico a Stefano každou sezónu vnáší do svých kolekcí nové a nové inovace. Každý rok tak přivádí na svět novou neodolatelnou pánskou kolekci. I ta letošní stojí za řeč. Vybrat si z aktuální kolekce spodního prádla dá opravdu zabrat. Dolce & Gabbana nabízí nepřeberné množství kvalitního a moderního pánského spodního prádla. Nyní si můžete vybrat i vy. Např. na internetových stránkách značkového obchodního domu XXL-Europe.cz. Tento obchod vám garantuje 100% pravost celosvětově známé značky Dolce & Gabbana.

Pohodlnost

Nejdůležitějším hlediskem pánského, ale i dámského spodního prádla je pohodlnost. Ani tka nezáleží, jakou barvu materiálu zvolíte, jako spíš to, jak vám bude sedět. Dolce & Gabbana vám nabízí pouze pohodlné prádlo. Pánové si tak mohou vybrat jakýkoliv kousek, který lahodí jejich oku. Pro letošní rok jsou trendy nejen klasické slipy, ale také boxerky, trička i tílka.

Originalita

Dolce & Gabbana přichází každý rok s novou kolekcí módního spodního prádla. Letošní kolekce je neopakovatelná a jedinečná. Svým zákazníkům přináší vysoce luxusní a značkové spodní prádlo, vyrobeno z těch nejjemnějších materiálů. Letošní léto se nese v duchu muže požitkáře. Co to znamená? Luxus unikátních kousků spodního prádla se ukrývá v každém detailu. Najdete v ní slipy, boxerky, trička, tílka i barevně sladěné a cenově zvýhodněné pánské sety.
Ať už si toto značkové spodní prádlo pořídíte pro sebe, nebo jej věnujete jako dárek, koupíte nejen prádlo, ale i životní styl plný elegance a temperamentu! Prádlo je kvalitní, trendy, stylové a navíc nesmírně pohodlné.


Doporučujeme:


Přitažliví a hledající muži na tebe čekají na nejrozšířenější erotické seznamce flirtkontakt.cz. Vaši erekci podpoří kvalitní vakuová pumpa. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. 1-sexshop.cz je sex shop, který Vám přinese krásný chvilky do Vašeho milostného vztahu.
Pánské kabáty

Prodáváme pánské kabáty a široké spektrum pánské módy za skvělé ceny.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!